Jeśli zastanawiasz się jaki materac dla dziecka będzie się dobrze nadawał i który najlepiej wybrać przychodzimy z pomocą! Dzisiaj więcej na temat wyjątkowego modelu, wzbogaconego dodatkowo o matę kokosową.

Dlaczego Hilding Kołysanka?

Hilding Kołysanka to produkt, który został przygotowany z najwyższej jakości materiałów! Mianowicie na myśli mamy tutaj, między innymi opracowaną z dużą starannością piankę FlexiFoam. Stanowi ona gatunek pianki poliuretanowej, która jednak wykazuje się świetną plastycznością, jednocześnie zachowując sprężystość i elastyczność. Dzięki temu całość delikatnie otula malucha gwarantując mu prawdziwą wygodę, lecz jednocześnie delikatne, dziecięce ciało się nie zapada, co może przecież odpowiadać za problemy z oddychaniem. Model wzbogacono o matę kokosową. Ten naturalny materiał sprawia, że wyrób jest gwarancją higieny na najwyższym poziomie. Wspomaga ona wentylację świetnie przepuszczając powietrze i jednocześnie zapobiega osadzeniu się i rozwojowi wszelkiego rodzaju grzybów i bakterii. Dodatkowo gwarantuje, że Hilding Kołysanka jeszcze lepiej podpiera kręgosłup.

Jaki pokrowiec wybrać?

Materac Hilding Kołysanka - w trosce o komfortowy sen dziecka OKW przypadku każdego materaca, a w szczególności tych dla dzieci bardzo istotną rolę pełni pokrowiec. Materace Hilding posiadają tylko najwyższej jakości powłoki. W tym przypadku wybierać możemy spośród modeli specjalnie przystosowanych dla najmłodszych. Pierwszym z nich jest Heros, który możemy wyprać w aż 60 stopniach, dzięki czemu skutecznie pozbędziemy się wszelkich bakterii z jego powierzchni. Pomimo tego, że wyprodukowano go z białej pikowanej tkaniny to jest on wolny od wybielaczy optycznych, które mogą powodować niepożądane reakcje. Drugim pokrowcem jest Lotus, który jest odporny na wodę, co jest szczególnie ważne w przypadku maluchów, którym może zdarzyć się nocna wpadka, a także substancje oleiste. Ewentualne zabrudzenia możemy zetrzeć szybko i sprawnie z użyciem ściereczki.

Poznaj bliżej wyjątkowy materac dla Twojego dziecka!

Hilding Kołysanka stanowi rozwiązanie najwyższej jakości. Poświadczone zostało to przez pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dzięki której wiemy, że całość spełnia najwyższe wymogi jeśli chodzi o produkty dla dzieci. Dodatkowo warto jest zatrzymać się na twardością, ponieważ wskazany model zaliczany jest do wyrobów twardych. Dlatego wiemy, że ciało naszego malucha nie będzie się zapadać. Jest to z tego względu istotne, że zbyt miękkie modele mogą być źródłem problemów z oddychaniem wśród niemowląt. Dodatkowo dlatego materac zdecydowanie starczy na dużo dłuższy czas! Co też może okazać się istotne, jest on dwustronny, a regularne ich zmienianie sprawia, że całość zużywa się równomiernie.

Pamiętajmy, że niemowlaki większość czasu spędzają w łóżku, dlatego właśnie tak istotne jest, żeby dobierać produkty dostosowane do ich potrzeb, które będą wspierać ich delikatne ciało w tym, aby jak najzdrowiej rosło! Dobre materace do spania to zdrowy start w przyszłość!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/