Z biegiem lat nasza sprawność zmniejsza się. Aby móc jak najdłużej pozostać w pełni sił, musimy zachować równowagę w swoim życiu. Pomóc w tym mogą nawet najbardziej codzienne czynności, takie jak zachowanie regularnej aktywności fizycznej oraz utrzymywanie zrównoważonej diety. Jednak równie ważny jest zdrowy i spokojny sen, który zapewnić może odpowiednio skomponowane łóżko, wyposażone w najlepsze materace. 

Materace SleepMed a troska o zdrowy sen seniora

Najważniejszą cechą podłoża do spania dla seniora jest miękkość i plastyczność. Tylko wówczas jest ono w stanie dopasować się do pozycji ciała w taki sposób, aby zniwelować wszelki ucisk na kręgosłup, kark czy biodra. Z uwagi na to, materac dla seniora powinien wyróżniać się unikalnym wypełnieniem oraz licznymi właściwościami, które są w stanie znacząco podnieść jakość i efektywność wypoczynku. Świetnie sprawdzą się tutaj materace SleepMed, które wyróżniają się przede wszystkim:

  • wysokim stopniem wentylacji wnętrza,
  • antyalergiczność i higieniczność,
  • właściwościami prozdrowotnymi potwierdzonymi przez status wyrobu medycznego,
  • możliwością regulowania twardości z pomocą maty kokosowej i odpinanego topu,
  • pokrowcem z możliwością ściągnięcia i wyprania w domowych warunkach.

Materace SleepMed a zdrowy kręgosłup

Spokojny sen dla seniora? Wybierz nowoczesne rozwiązanie, takie jak materace SleepMed!Zainwestowanie w odpowiednie podłoże wiąże się z licznymi korzyściami. A w jaki sposób materace SleepMed wpływają na stan zdrowia kręgosłupa? W dużej mierze odpowiadają za:

  • prawidłową regenerację mięśni, w tym tułowie, które stabilizują kręgosłup,
  • redukują dolegliwości bólowe związane z plecami,
  • minimalizują ryzyko rozwijania się schorzeń kręgosłupa,
  • zapobiegają pogłębianiu się schorzeń kręgosłupa.

Oprócz tego warto sprawdzić inne akcesoria do łóżka, takie jak poduszka. Jej ergonomiczny kształt oraz właściwości pozwalają na prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Materace SleepMed – idealny produkt w każdej sypialni

Materace SleepMed dbają o kręgosłup seniora, jednak sprawdzą się w każdej sypialni, a wszystko z uwagi na innowacyjne cechy. Antyalergiczne środowisko pozwoli na zdrowy sen alergików, a unikalna budowa – spokojny wypoczynek osobom aktywnym oraz zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa. Najwięcej korzyści przynosi możliwość regulowania twardości, gdyż w ten sposób materac pozwala na idealne dopasowanie się do aktualnej wagi użytkownika. Dzięki temu nastolatkowie, którzy szybko się rozwijają, a także osoby chcące zmienić swoją wagę nie muszą się martwić o zakup kolejnego podłoża do spania! Warto również zaznaczyć, że materace SleepMed sprawdzą się w sypialni par oraz singli.

Na sen przeznaczamy aż ⅓ życia. Z uwagi na to, warto wyposażyć swoją sypialnię w komfortowe materace SleepMed. Dzięki nim możemy prawidłowo funkcjonować w ciągu dnia, a także cieszyć się na dłużej sprawnością – fizyczną i umysłową.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/