Decydując się na zakup materaca, powinniśmy zastanowić się, czym powinien się charakteryzować. W końcu to nie tylko podłoże, na którym śpimy, ponieważ do jego zadań należy także stabilizacja kręgosłupa, umożliwienie prawidłowej regeneracji mięśni oraz dobre samopoczucie. Do jednych z bardziej popularnych oraz lepszych jakościowo materacy należą materace Hilding. Jednak jak odpowiednio go wybrać oraz gdzie kupić?

Jak wybrać materac?

Aby materac mógł spełniać swoje funkcje, jego parametry powinny być dobrane do użytkownika głównie na podstawie indywidualnych preferencji. Oznacza to, że pod uwagę należy wziąć pod uwagę takie aspekty jak:

  • rozmiar – czy na materacu ma spać jedna osoba czy para,
  • wysokość – powinna być dopasowana do wagi – im cięższa osoba, tym podłoże powinno być grubsze,
  • twardość – wyznacza się ją na podstawie wagi użytkownika/użytkowników oraz indywidualnych preferencji,
  • stan zdrowia – wszelkie schorzenia kręgosłupa czy wady postawy wymagają konkretnego rodzaju podłoża (podobnie jak w przypadku alergików),
  • użytkownicy – inne rodzaje materacy są polecane dzieciom, a inne dorosłym.

Określając odpowiednie parametry, znacznie łatwiej będzie nam wybrać podłoże oraz dopasować je do swoich potrzeb. W ten sposób zapewnimy sobie najwyższy komfort, a także zdrowy wypoczynek.

Marka Pan Materac

Pan Materac - dystrybutor materacy HildingMarka Pan Materac pojawiła się na rynku wraz z końcem 2009 roku i stale się rozwija, oferując swoim Klientom nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale także szeroką ofertę wysokiej jakości produktów. Podłoża tej marki zakupić można w wielu miastach w Polsce – w tym w Rzeszowie, Lublinie, Katowicach czy Szczecinie. Jednak to nie koniec, ponieważ Pan Materac posiada także swój sklep internetowy – panmaterac.pl, dzięki czemu zakupu dokonać można praktycznie z każdego miejsca w Polsce, a jedynym wymaganiem jest dostęp do internetu. Zarówno na stronie, jak i w salonie Pan Materac możecie zaczerpnąć porady doświadczonego doradcy, który w razie wątpliwości przy wyborze doradzi, przedstawiając zalety każdego z interesujących nas podłoży. Marka Pan Materac kierując się faktem, że zdrowy sen jest niezwykle ważny, podejmuje współpracę tylko ze znanymi oraz cenionymi producentami na polskim rynku, jak na przykład Hilding Anders.

Materace Hilding od Pan Materac

Praktycznie wszystkie materace Hilding dostępne są na stronie internetowej oraz w zależności od asortymentu – w salonach Pan Materac. W ich ofercie znajdziecie między innymi szeroki wybór podłoży nawierzchniowych do małych mieszkań, np. Hilding Alt, młodzieżowych, np. Hilding Breakdance czy rehabilitacyjnych, np. Hilding Salsa, co umożliwia wybranie materaca dla osoby w każdym wieku niezależnie od wagi, wzrostu, stanu zdrowia czy też indywidualnych preferencji.

Wybierając materac należy zwrócić uwagę nie tylko na wymienione czynniki, takie jak waga, stan zdrowia czy twardość, ale także gdzie dokonujemy zakupu. Zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy posiadają bogatą ofertę, więc jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!