Wybór odpowiedniego materaca ma znaczący wpływ na jakość życia człowieka poprzez wysypianie się, odpowiednie samopoczucie, koncentrację, a nawet zdrowie. Sen zajmuje średnio aż ⅓ życia, a więc warto wybrać najlepsze podłoże i wysypiać się, aby móc w ciągu dnia efektywnie działać. To wszystko zapewnią materace Hilding, które wyróżniają się najwyższa jakością z obecnie dostępnych materacy na rynku. Dlaczego?

Co cechuje materace Hilding?

Producent materacy – Hilding Anders – produkując materace kieruje się własną filozofią. Opiera się ona na zapewnianiu najbardziej zdrowego oraz higienicznego snu poprzez produkty najwyższej jakości. Przekłada się to na wysoki poziom ergonomii, dzięki czemu materac może dopasować się do indywidualnego kształtu ciała, a także zapewnieniu odpowiedniego mikroklimatu oraz wysokiego poziomu higieny. Dodatkowo postarano się, aby materace Hilding w elegancki sposób się prezentowały i były niezwykle trwałe oraz wytrzymałe. Hilding Anders dba także o ochronę środowiska w czasie produkcji, przez co wszystko wytwarzane jest zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego, odpady są segregowane, a chemikalia i inne szkodliwe substancje – nieużywane. W ten sposób powstają przyjazne naturze oraz sprzyjające zdrowiu materace.

Gdzie znaleźć materace od Hilding Anders?

Hilding Anders - najlepsze materace na rynkuHilding Anders produkuje oczywiście materace pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także dla innych marek, między innymi: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, czy też dla mniejszych graczy jak Pan Materac czy Senpo. Ponadto Hilding Anders stworzyło innowacyjne materace dla EMBE Sp. z o.o. pod nazwą SleepMed. Co istotne, sklepy z materacami SleepMed dostępne są w wielu miastach w Polsce.

Innowacyjne materace SleepMed

Materace SleepMed są wyjątkowymi produktami dla osób z problemami z kręgosłupem, ale także i dla tych, którzy marzą o niezwykle komfortowym wypoczynku. Każdy materac SleepMed cechuje się właściwościami prozdrowotnymi, a potwierdza to certyfikat AEH, który gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo. Co umożliwia taki materac?

  • daje prawidłowe podparcie kręgosłupa,
  • zapewnia komfortowy sen,
  • posiada możliwość regulacji twardości,
  • w materacach piankowych, jak i sprężynowych użyta została technologia AirForce, która poprawia przepływ powietrza przez wkład.

Materace SleepMed są dostępne także jako materace ortopedyczne, a wyróżnia je fakt, że spełniają rygorystyczne wymogi Szwajcarskiego Instytutu AEH pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. W efekcie materace SleepMed zapewniają nie tylko wysoki komfort, ale też sprzyjają zdrowiu.