Jeśli zastanawiasz się nad wymianą obecnego materaca to koniecznie rozważ zakup materaca Pocket Plus. Przeczytaj artykuł, by poznać jego zbawienne właściwości i dowiedzieć się, kiedy warto zainwestować pieniądze w tego typu produkt.

Materace Pocket Plus – cechy charakterystyczne

Materace Pocket Plus to modele, które wykorzystują innowacyjne sprężyny, sięgające nawet 15 centymetrów wysokości. Przemyślana konstrukcja sprawia, że tego typu materace gwarantują odpowiednią sprężystość i niezwykle wysoką elastyczność punktową. Produkty wspierają całą sylwetkę i pozwalają na regenerujący sen. Modele Pocket Plus są dedykowane przede wszystkim parom, ponieważ ich budowa zapobiega przenoszeniu drgań. Możesz być pewien, że wasze wspólne noce nigdy więcej nie skończą się niepotrzebnymi kłótniami i spaniem jednego z was na kanapie. Każde z was wstanie wypoczęte i pełne energii. Oprócz wykorzystania nowoczesnych sprężyn, materace Pocket Plus skonstruowano z wysoce elastycznej i sprężystej pianki. Umożliwia ona wentylację wkładu, co pozwala zadbać o optymalną higienę i środowisko do snu. Produkty Pocket Plus to idealnie rozwiązanie dla każdego, komu zależy nie tylko na komforcie, ale również na wsparciu całej sylwetki i stabilizacji kręgosłupa.

Materac hybrydowy

Materace Pocket Plus - czy warto się na nie zdecydować?Pierwszy produkt należący do kategorii materacy Pocket Plus to Hilding Dance. Został skonstruowany z siedmio-strefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus o wysokości aż 15 cm. Pozwalają one uzyskać optymalną sprężystość i niezwykle wysoką elastyczność punktową. Sprawia to, że materac gwarantuje optymalne wsparcie i stwarza idealne rozwiązanie dla par, nawet tych z dużą różnicą wagową. Wierzchnia warstwa została wykonana z dwóch wysokich pianek. Pierwsza to wysokoelastyczna pianka HR, która zapewnia dodatkowe podparcie. Druga pianka – FloFom wykazuje właściwości chłodzące i stwarza przyjemne uczucie otulenia. Materac reaguje na każdą zmianę pozycji i dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała, pozwalając tym na dogłębną regenerację mięśni i stawów. Pokrowiec, w który ubrano materac niweluje nieprzyjemne zapachy i posiada właściwości antyalergiczne.

Sprężystość i elastyczność

Drugi model warty uwagi to Hilding Lambada. Jest to materac zbudowany z małych sprężynek Pocket Plus, których zadaniem jest zapewnieni Ci optymalnej sprężystości i wysokiej elastyczności punktowej, tworząc tym idealne rozwiązanie dla par. Możesz być pewien, że twoje ciało będzie podparte, a kręgosłup zyska dodatkową stabilizację. Materac dopasowuje się do naturalnych krzywizn sylwetki i sprawia, że mięśnie oraz stawy mają szansę odpocząć i zregenerować się. Pokrowiec dostępny w ofercie wykorzystuje technologię Purotex, która ma za zadanie chronić materac przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Pozwoli to zadbać o odpowiednią higienę i zapewnić optymalne środowisko snu.

Materace Pocket Plus to produkty najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.