Zdecydowanie najczęściej spotykanymi podłożami są materace sprężynowe. Produkty tego typu zyskały popularność już bardzo temu i do pewnego momentu były jedyną dostępną opcją. Teraz producenci oferują zupełnie inne wyroby, które niczym nie przypominają tych sprzed kilkunastu lat – są sprzedawane w zdecydowanie ulepszonej wersji.

Stabilne i wygodne podłoże

Każdy, kto kiedykolwiek szukał porządnego materaca prawdopodobnie trafił na producenta SleepMed. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – jest to marka która zasłynęła ze względu na prozdrowotne właściwości swoich produktów. Każdy z nich został wyróżniony status wyrobu medycznego w klasie pierwszej, który potwierdza, że wyroby przeszły szereg restrykcyjnych testów i badań medycznych. Producent ma w swojej ofercie wiele ciekawych modeli, ale jednymi z najbardziej docenianych są te, które łączą zalety pianek i sprężyn. Jedną z takich propozycji jest SleepMed Hybrid Comfort Plus, który został zbudowany na bazie sprężyn multipocket. Charakteryzują się drobniejszą budową i większym zagęszczeniem, w efekcie czego podłoże jest bardziej stabilne i zyskuje na elastyczności punktowej. Takie rozwiązanie jest świetne między innymi dla par, ponieważ zmiana pozycji partnera jest dzięki temu niemal nieodczuwalna. Kolejną cechą, która sprawia że materace do spania SleepMed wyróżniają się na tle innych jest fakt, iż są w nich zastosowane przeróżne ulepszenia – w tym modelu wprowadzono odpinany top, który sprawia, że można uzyskać aż 6 różnych twardości.

Dobre rozwiązanie dla seniorów

Materace sprężynowe - tradycyjne rozwiązanie w ulepszonej wersjiSeniorzy prawdopodobnie większość swojego życia spędzili na materacach sprężynowych. Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ich sypialniach wciąż znajdują się materace sprzed kilkunastu lat, które – poza nazwą – mają niewiele wspólnego ze współczesnymi podłożami. Gwarantujemy, że zakup nowego materaca to wspaniała inwestycja na długie lata – Hilding Cha-Cha jest produktem o wspaniałych właściwościach, a dodatkowo jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Został zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych, które są większe niż multipocket, ale również zapewniają wspaniałe podparcie dla kręgosłupa. We wnętrzu wyrobu znajduje się również warstwa filcu, która ma za zadanie amortyzować sprężyny oddzielając je od wkładu. Za dopasowywanie się do ciała użytkownika odpowiada pianka Velvet Touch, która cechuje się wysoką sprężystością i wytrzymałością.

Materac na lata

To bardzo ważne, aby zakupione podłoże naprawdę służyło przez wiele lat. Jesteśmy pewni, że nie ma wśród Państwa fanów wymieniania materaca po dosłownie trzech-czterech latach. Właśnie dlatego w modelu CUREM .ZIP zastosowano materiały niezwykle wytrzymałe i o wspaniałych cechach – producent udziela na ten wyrób aż 20 lat gwarancji, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. Zostały w nim wykorzystane sprężyny Multipocket, a kolejnymi warstwami są dwie pianki: Fusion oraz Serene. To właśnie dzięki nim materac jest wytrzymały i komfortowy.

Postaw na materace od sprawdzonych producentów, które pomimo tradycyjnej formy już od dawna nie przypominają niewygodnych materaców sprężynowych przez lat. Wygoda, jaka jest związana ze snem na takim podłożu sprawi, że już nigdy nie będziecie chcieli korzystać z innego wyrobu.