Dla każdego człowieka sen jest niezwykle ważnym aspektem. To w końcu on wspomaga regenerację mięśni, pozwala odpocząć po ciężkim dniu oraz dba o dobre samopoczucie. Jednak w dzisiejszych czasach często czas na odpoczynek przychodzi wraz z nocą. To właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na podłoże do spania i wybrać najlepszy materac, jaki jest dostępny na rynku – CUREM .EXE. Dlaczego? 

CUREM .EXE – wkład 

Materac CUREM .EXE należy do linii innowacyjnych modeli, które zostały wykonane przy pomocy zaawansowanej technologii produkcji oraz najlepszych pod względem jakości materiałów. Jednak sekret efektywnego snu leży we wkładzie, na który składa się:

  • rdzeń z profilowanej pianki hybrydowej Fusion – jej budowa zapewnia siedem stref twardość oraz niezwykłą elastyczność i wytrzymałość,
  • pianka Visco – reaguje na temperaturę ludzkiego ciała, dzięki czemu jest w stanie dopasować się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika, a dodatkowo charakteryzuje się wyjątkową miękkością,
  • pianka Serene – uzyskana poprzez połączenie technologii memory foam i pianek konwencjonalnych, przez co redukuje nacisk i zapewnia zdrowy sen.

Jak powszechnie wiadomo materace do spania mogą dzielić się na kilka kategorii, jednak podstawowy podział opiera się o materace piankowe oraz sprężynowe. CUREM .EXE należy do materacy piankowych, których budowa składa się z innowacyjnych pianek. To właśnie dzięki nim materac jest niezwykle lekki, trwały i sprężysty. Jednak sam wkład to nie wszystko! >

CUREM .EXE – cechy

Wyśpij się na materacu CUREM .EXENowoczesne materace CUREM by Hilding stanowią odpowiedź na potrzeby zabieganych ludzi. To właśnie dlatego tak idealnie dopasowują się do kształtu ciała i wspiera kręgosłup, dbając o jego stabilizację. Umożliwia to zastosowanie siedmiu stref twardości, dzięki którym wkład dopasowuje się idealnie do budowy anatomicznej użytkownika. Jednak to nie wszystko, ponieważ materac CUREM .EXE odznacza się specjalnym profilowaniem i nacięciami, które umożliwiają optymalną wentylację wkładu. Usprawnia to pokrowiec Zeo Case, który poprzez wykorzystanie naturalnych minerałów, jakimi są zeolity posiada właściwości antybakteryjne, neutralizujące zapachy oraz zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Ponadto pokrowiec można z łatwością ściągnąć i wyprać. Przy produkcji zostały wykorzystane tylko bezpieczne dla zdrowia, pozbawione szkodliwych substancji oraz nie wywołujące alergii materiały. Wszystkie te cechy potwierdza certyfikat AEH, który informuje, że jakość produktu oraz jego ergonomię, higienę i trwałość poprzez pozytywny wynik w wielu rygorystycznych testach i specjalistycznych badaniach. Nic zatem dziwnego, że idealnie sprawdzi się w wielu sypialniach. Jednak szczególnie polecany jest:

  • alergikom,
  • singlom,
  • parom.

Zakup odpowiedniego materaca może wiele osób przysporzyć o ból głowy. Jednak wśród wielu materacy dostępnych na rynku znajduje się CUREM .EXE – materac sprzyjający komfortowemu, zdrowemu oraz efektywnemu wypoczynkowi.